Ümraniye Matbaa, Davetiye, Kartvizit
Ümraniye Matbaa

    Ümraniye Matbaa

1980 yılında kurulan Ümraniye matbaa her geçen gün elde ettiği başarı ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Son teknoloji üretim tesisi ve uzman kadrosu ile en kaliteli ve en ekonomik hizmeti sunan firmamız, müşterilerine daima en iyiyi sunmayı başarmıştır. Her çeşit davetiye, kartvizit, broşür, katalog ve kaşe basan Ümraniye matbaa, geniş hizmet yelpazesi ile her sektöre hitap etmektedir.

 

Son moda ürün çeşitleri ile her zevke hitap eden ürünler hazırlayan firmamız, en hızlı hizmeti en iyi fiyatlarla sunmaktadır. Kusursuz hizmet anlayışı ve kaliteli ürün çeşitleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıyan Ümraniye matbaa, reklamın her alanda önemli olduğu günümüzde siparişleri zamanında teslim ederek kişi ve kurumları hedeflerine ulaşma yolunda desteklemektedir.

 

Kişi ve kurumların kimliği olan kartvizitlerde her tür ihtiyaca cevap veren firmamız, en uygun fiyata en kaliteli kartvizitleri basmaktadır.

 

Ümraniye matbaa kartvizit çeşitleri

 

Özel kesim: Klasik kartların dışında istenilen ölçülerde kesilmektedir.

Bölgesel parlaklıkKartvizit üzerinde istenilen bölge daha parlak basılmaktadır.

Varak yaldızlı: Logo veya yazıların altın, gümüş gibi yaldızlarla basılmasıdır.

Toz kabartmalı: Logo ve yazıların toz ve ısı kullanılarak kabartılmasıdır.

Sıvama kartvizit: Kalınlığı klasik kartvizitlere göre iki kat daha fazla olanlardır.

Tipo baskı: Yazılarda hafif çukurluların yapıldığı kartvizit çeşididir.

Plastik-Şeffaf kartvizit: Kağıt değil plastik ve şeffaf olanlardır.

 

Ümraniye matbaa baskı yöntemleri

 

– Serigrafi baskı: Şapka, cam, seramik, mont gibi malzemelerin üzerine yapılan baskıdır.

– Ofset baskı: Birinci kalite baskı çeşididir.

– Flesko baskı: Ambalaj, poşet, karton, etiket gibi sayısı fazla yoğunluğu yüksek kağıtlara yapılan baskıdır. Diğerlerine göre fiyatı yüksektir.

– Dijital baskı: Dijital ortamda hazırlanan grafik ve resimlerin özel baskı makineleri ile basılan şeklidir. Hızlı basılır ve ebat çeşidi oldukça fazladır.

 

Matbaa sektörünün son gelişmelerini yakından takip ederek en kaliteli hizmeti veren Ümraniye matbaa, nişan, nikah, düğün, doğum günü, parti ve diğer tüm özel günlerde özenle hazırlanan davetiye çeşitleri ile en özel günlerinizi en güzel davetiyelerle unutulmaz kılmaktadır.

 

İstenilen sayıda davetiye siparişlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde istenilen zamanda teslim eden firmamız, özel tasarım davetiyelerle de kişiye özel baskı yapmaktadır. Kağıdı en iyi şekilde işleyerek sektörün en kaliteli işlerine imza atan Ümraniye matbaa, 5 dakika gibi kısa bir sürede acil kaşe ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

 

Tabela hizmetlerinde de hızlı teslimat, en ekonomik fiyat ve kaliteli baskıları ile ilk tercih edilen firmalar arasında olan Ümraniye matbaa, baskı sürecinin her aşamasında müşterilerini bilgilendirerek çalışmaktadır. Müşterilerinin güvenini kazanarak her geçen gün büyüyen firmamız, kaliteyi ucuza sunarak sektöründe lider firma olmaya devam etmektedir. Dilerseniz sizin için sunabileceğimiz baskı çözümleri konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.