Atakent Matbaa

Kategori: Genel | 0

Ümraniye Matbaa, Davetiye, Kartvizit1980 yıldır sektöründe öncü olan Atakent matbaa geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutan bir firmadır. En ileri baskı teknolojisi ile çağın en önemli buluşu olan matbaacılığın hakkını veren Atakent matbaa, kartvizitten, davetiyeye, broşürden kitap, dergi ve gazeteye kadar yüzlerce hizmet çeşidi ile hızlı ve kaliteli hizmeti bir görev bilmiştir.

 

Siparişleri en kısa sürede tamamlayarak adrese teslim eden Atakent matbaa, dijital baskı, serigraf baskı ve ofset baskı teknikleri ile ve son teknoloji makineleri ile sektöründe adından çok söz ettirmektedir.

 

En kaliteli baskıları en hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, alanında uzman kadrosu ile mükemmel işler yapmakta ve yüksek kalitede üretimleri ile daima müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteri beklentilerini çok iyi tespit edip profesyonel çözümlerle kaliteli işler çıkartan İstanbul matbaa, tasarımdan sipariş aşamasına, üretimden sevkiyata kadar her aşamada gereken özeni göstermektedir.

 

Yazı ver resimlerin kâğıtlara basılması ile başlayan matbaacılık, günümüzde son derece hızla gelişen ve kendini yenileyen bir sektördür. Üniversitelerde yerini alan matbaacılık bölümleri ile önemi daha da iyi anlaşılmakta olan matbaacılıkta İstanbul matbaa olarak en kaliteli Atakent davetiyekartvizit, kitap, broşür, gazete, dergi ve daha birçok ürünü tasarlıyor ve çoğaltıyoruz.

 

Düğün, nişan, nikâh, sünnet, doğum günü ve daha birçok özel günlerin vazgeçilmezi olan Atakent davetiye seçimi için en gözde davetiye modellerini bulacağınız İstanbul matbaada, en özel günlerinizi unutulmaz kılacak kalitede davetiyelere sahip olacaksınız. İster katalogdan seçim yapın ister tasarımını siz oluşturun, davetiyelerimiz istediğiniz sayıda zamanında basılarak adresinize teslim edilmektedir. Kaliteyi hesaplı fiyatlara satın almak isteyenlerin adresi İstanbul matbaadır.

 

İş hayatının en önemli ögelerinden olan kartvizitler tanışma ve görüşmelerde kimliğinizi ve işinizi karşınızdakine anlatan ürünlerdir. Etkileyici ve kullanışlı bir Atakent kartvizit gereken etkiyi yapacak ve sahibini ulaşılır kılacaktır. Yüksek kalitede ve grafik tasarımında bir kartvizit için İstanbul matbaa birçok seçenek sunmaktadır.

 

Tek renk veya çok renkli bastırabileceğiniz kartvizitler istediğiniz sayıda ve zamanında basılarak çok kısa bir sürede elinize ulaşmaktadır. Kurumsal kimliği yansıtan Atakent kartvizit baskısında logo, amblem veya resim bilgisi ve ölçüsü verilerek cüzdanınıza sığacak şekilde baskı yapılmaktadır. Baskı kalitesinden kâğıt kalınlığına kadar mükemmel kartvizitler için İstanbul matbaayı ziyaret edebilirsiniz. Günlerce kartvizit beklemeye firmamızla son verin. Hızlı bir tasarım sürecinden sonra profesyonel basım sürecini tamamlayarak ürünleriniz elinizde olsun.

 

Atakent matbaa hizmet çeşitleri:

– Kartvizit, kartadres, üç boyutlu kartvizit, yırtılmaz kartvizit

– Antetli kâğıt, diplomat zarf, torba zarf

– Katalog, broşür, el ilanları

– Etiket, kutu, çanta

– Cepli dosya, Acil kaşe

– Afiş, bilboard

– Magnet, dereceli magnet, araç magneti

– Bilet, adisyon, makbuz

– Kitap, dergi, gazete, ajanda

– Masa takvimi, duvar takvimi

– Fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu

Bir Cevap Yazın